DELTA PRODUCTS LNE-24V185WDAA LNE Series 185 W 7.8 A 24 V Output Max CB Certified LED Driver Module - 1 item(s)
★★★★★ 4.3 93 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.ngart.com.au
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
LNE Series 185 W 7.8 A 24 V Output Max CB Certified LED Driver Module ***** For more information refer to the specification sheet located in the 'Downloads' section below the image *****
  • Voltage input: min 120V / max 277V, output current: 7800mA
Model LNE-24V185WDAA
Brand Name DELTA
Item Weight 1263.3 Grams
Part Number LNE-24V185WDAA
Manufacturer DELTA PRODUCTS
Current Rating 7.8 Amps
Minimum Frequency 50 Hz
Specification Met Cb
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
93 ratings | 38 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (74)
4 stars
6% (6)
3 stars
3% (3)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (9)